Ndryshimi mes inspektimeve të "Ficus elastica"

275 bytes removed ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎Lidhje të jashtme: Rregullime markup-i. duke përdorur AWB)
 
{{Taxobox_fund}}
 
 
<!-- Përmbajtja e artikulli -->
'''''{{PAGENAME}}''''' (lat.''Ficus elastica'' ) është bimë që klasifikohet në familjen e bimëve [[Moraceae]].
<!-- Prejardhja dhe prejarja e emrit-->
<!-- Elementet përbërse-->
 
== Shiko dhe këtë ==
: '''''[[commons:Ficus elastica|{{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias
<!-- Tekste të pa renditura që kanë të bëjnë me temën -->
:'''''[[commons:Ficus elastica|{{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias
 
== Lidhje të jashtme ==
{{Commonskat|1=Moraceae|2=Moraceae}}
<!-- Nyje interneti që kanë të bëjnë me temën -->
 
<!-- Emri i kategorisë së temës në projektin Commons --> {{Commonskat|1=Moraceae|2=Moraceae}}
 
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
 
<!-- Ndëruiki -->
 
<!-- [[Ficus elastica]] -->