Ndryshimi mes inspektimeve të "Komerciale"

55 bytes added ,  3 vjet më parë
disa gjera qesharake
(+img)
(disa gjera qesharake)
:n) marrëveshjen e shfrytëzimit ose të koncesionit;
:o) sipërmarrjen e përbashkët dhe format e tjera të bashkëpunimit industrial ose të biznesit;
:p) transportin ajror, detar, hekurudhor dhe rrugor të mallrave dhe të udhëtarëve.
:por ka hale qe sjan permendur
 
{{cung}}
== Burimi i të dhënave ==
komercial i bie ... une mendoj .. hajt diten e mire
<small><references /></small>
 
[[Kategoria:Informatikë]]
Anonymous user