Ndryshimi mes inspektimeve të "Berati"

40 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 95.107.232.172) dhe riktheu rishikimin 1800127 nga B A T O
(Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 95.107.232.172) dhe riktheu rishikimin 1800127 nga B A T O)
* [[Sotir Kolea]] - publicist, folklorist, leksikograf.
* [[Shpendi Sollaku]] - shkrimtar, poet, përkthyes e veprimtar per mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut, lindur në një familje beratase.
* [[Julian Habibaj]] - mjek, gjinekolog
 
== Lidhje të jashtme ==