Dallime mes rishikimeve të "Stublla e Poshtme"

1.417 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Fshat (Kosova) |Fshati= Stublla e Poshtme |Nofka = |Moto= |Flamuri_figura= |Flamuri_artikulli = |Stema_figura= |Stema_artikulli = |Stema_gjerësia= |Pamje = |Përshkrimi i pamjes...)
 
No edit summary
{{Infobox KS vendbanim
{{Fshat (Kosova)
|FshatiEmri = Stublla'''Stubllë e Poshtme'''
|Emër_tjetër =
|Nofka =
|Lloji i vëndbanimit = Fshat
|Moto=
|Flamuri_figura = <!-- Pa ''Skeda:'' në fillim -->
|Flamuri_artikulli = <!-- p.sh: Flamuri i Prishtinës -->
|Stema_figura = <!-- Pa ''Skeda:'' në fillim -->
|Stema_figura=
|Stema_artikulli = <!-- p.sh: Stema e Prishtinës -->
|Stema_gjerësia = <!-- p.sh: 50px -->
|Pamje = <!-- Pa ''Skeda:'' në fillim -->
|Pamje =
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Administrimi territorial-->
|Rajoni = [[Rajoni i Gjilanit|Gjilan]]
|Komuna = [[Komuna e Vitisë|Viti]]
|Kryetari i Komunës =
|Partia udhëheqëse =
 
<!--StatistikaSipërfaqja dhe TransportiDemografia -->
|Sipërfaqja =
|Lartësia=
|Sipërfaqja urbane =
|Themelimi =
|Sipërfaqja metropolitane =
|Vendasit=
|Popullsia =
|Sipërfaqja=
|Popullsia_viti = 2011
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Dendësia =
|Ora Verore= [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Kodi Postal =
|Prefiksi=
|Targa e automjeteve =
 
<!--Demografia Të dhëna tjera-->
|Vendasit =
|Popullsia =
|Themelimi =
|Dendësia=
|Krahina =
|Lartësia = 764
|Kodi Postal =
|Prefiksi =
|Aeroporti =
|Targa e automjeteve =
|WebFaqja =
|E-Posta =
 
<!--Harta-->
|Harta_foto =
|përshkrimi_harta =
|Harta_foto_shënimi=
|harta_gjerësi =
|përshkrimi_harta=
|CoordAddon =
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=42 | gjer_m=20 | gjer_s=17 | gjer_dr =N N
| gjat_g=21 | gjat_m=27 | gjat_s=9 | gjat_dr = E
}}
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
'''Stubllë e Poshtme''' është një vendbanim në komunën e [[Vitia|Vitisë]], [[Kosovë]].
|gjerësia =
<!-- == Gjeografia == -->
|gjatësia =
<!-- == Demografia == -->
<!-- == Ekonomia == -->
<!-- == Kultura == -->
<!-- == Historia == -->
<!-- == Shih dhe këtë == -->
<!-- == Burimet == -->
{{reflist}}
 
== Lidhje të jashtme ==
|WebFaqja =
*[http://www.fallingrain.com/world/KV/27/Donja_Stubla.html vendndodhja]
|autotekst= po
}}
 
{{KO-gjeo-cung}}
{{Komuna e Vitisë}}
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
[[Kategoria:Fshatra në komunën e Vitisë]]
{{Komuna e Vitisë}}
{{KO-gjeo-cung}}