Ndryshimi mes inspektimeve të "Guinea"

50 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
{{coord|11|N|10|W|source:wikidata|display=title}}
[[Skeda:Guinea bissau flag 300.png|thumb]]