Dallime mes rishikimeve të "Sulejman bej Delvina"

v
Hatake zhvendosi faqen Sulejman Pashë Delvina tek Sulejman bej Delvina: Motivacion m'u be ky artikull i Artan Lames [http://www.tiranaobserver.al/nga-budallalleqet-e-posta-shqiptare/], libri i K. Dervishit dhe menyra si paraqitet i listuar ne...
v
v (Hatake zhvendosi faqen Sulejman Pashë Delvina tek Sulejman bej Delvina: Motivacion m'u be ky artikull i Artan Lames [http://www.tiranaobserver.al/nga-budallalleqet-e-posta-shqiptare/], libri i K. Dervishit dhe menyra si paraqitet i listuar ne...)
7.597

edits