Dallime mes rishikimeve të "Liqeni i Ohrit"

21 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.28.218) dhe riktheu rishikimin 1800979 nga Resnjari
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.28.218) dhe riktheu rishikimin 1800979 nga Resnjari)
{{cung}}
{{Infobox sipërfaqe ujore
| emri = Liqeni i Ohrit perdoret per peshkim
| emri_vendas =
| emri_vendas_gjuha =