Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Calthinus"

 
 
:Calthinus Mirësevjen në Wikipedian shqip. Më lart keni pyetur për përkthimin automatik, dhe nëse dëshiron të përdorësh mund të lexosh më shumë se si përdoret ky mjet këtu: [[:mw:Content translation]]. --[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 11 dhjetor 2017 09:38 (CET)
::Faleminderit Liridon!--[[Përdoruesi:Calthinus|Calthinus]] ([[Përdoruesi diskutim:Calthinus|diskutimet]]) 12 dhjetor 2017 22:52 (CET)
274

edits