Dallime mes rishikimeve të "Mesjeta"

37 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.120.39.72) dhe riktheu rishikimin 1800955 nga Tiimiii
(→‎Feja: Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.120.39.72) dhe riktheu rishikimin 1800955 nga Tiimiii)
 
== Feja ==
Kishte 2fe krishterimi dhe islamizmi
 
== Shiko edhe ==