Ndryshimi mes inspektimeve të "Gadishulli Iberik"

ska përmbledhje të redaktimeve
dur l
== Historia ==
amori osht shum i buker edhe historia e afrikes ska shka tintereson se afrik mo ti kqyre
amor dhe art jon kon dy magjup tbuker
 
 
{{gjeo-cung}}
Anonymous user