Dallime mes rishikimeve të "Biomasa"

1 byte added ,  3 vjet më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.24.242.98) dhe riktheu rishikimin 1547349 nga Liridon)
'''3-Kafshët/Njerëzit(Yndyra/Proteiat)''' Plehu i farmave/jashqitjet, Mbeturiat e therjeve, Mbetjet organike nga amvisëria dhe industria.
==Burimet e biomasës==
 
==Procesi i konvertimit biomasës në energji të dobishme==
==Shih edhe==
Anonymous user