Ndryshimi mes inspektimeve të "Shiu acidik"

494 bytes added ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.62.174.246) dhe riktheu rishikimin 1800382 nga 217.21.144.102
(Fixed grammar)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.62.174.246) dhe riktheu rishikimin 1800382 nga 217.21.144.102)
<references/>
 
== Lidhje të jashtme ==
Fuck you
* {{sq}} [http://www.greenpackonline.org/english/lessons/fyr_macedonia/shqip/17-1.pdf Broshurë mbi shiun acid e përshtatur për programin mësimor]
* {{en}} [http://www.esrl.noaa.gov/csd/AQRS/reports/napapreport05.pdf Raporti i Programit Kombëtar Amerikan të Vlerësimit të Shiut Acid] – raport me 98-faqe i kongresit të mbajtur në vitin 2005
* {{en}} [http://www.AcidRainRetirementFund.org Lidhje me materiale edukative mbi shiun acid]
[[Kategoria:Ekologji]]