Dallime mes rishikimeve të "Leonidha Naçi"

v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Faqe e re: '''Leonidha Naçi''' (1875-1940) ishte nga Vlora dhe prandaj emrin e tij e mban sot një rrugë atje, ku ka qenë mësues i shkollës së parë shqipe të Muradijes. Kishte ndjekur stu...)
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Mësues shqiptarë]]
[[Kategoria:Lindje 1875]]