Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
|staff=
|rector=Prof. Dr. [[Sabri Laçi]]
|departamente=
|students=
|city=[[Tirana]]
|country=[[Shqiperia]]
|campus=urban,
|affiliations=
|website=www.fhf.edu.al
|motto=
|calendar= Semester
|endowment= Financohet nga [[Qeveria Shqiptare]]
}}