Ndryshimi mes inspektimeve të "Koreja e Jugut"

No change in size ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 109.69.2.48) dhe riktheu rishikimin 1753319 nga Nafie shehu)
| HIMNI_KOMBETARE = "Aegukga"
| HIMNI_KOMBETARE_KENGA = .ogg
| KRYEQYTETI = [[SoeulSeuli]]
| QYTETI MË I MADH = [[SoeulSeuli]]
| GJUHA ZYRTARE = [[Gjuha korejane]]
| QEVERIA = [[Sistemi shtetëror në Korenë e Jugut|Republikë presidenciale]]