Ndryshimi mes inspektimeve të "Deçani"

1 byte added ,  2 vjet më parë
Rregullova numrin e targave dhe kryetarin e komunës!
v (rregulllime duke përdorur AWB)
(Rregullova numrin e targave dhe kryetarin e komunës!)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
|Kodi Postal = 51000
|Prefiksi = +383 390
|Targa e automjeteve = '''0703'''
|WebFaqja = [http://kk.rks-gov.net/decan KK Deçani]
|Kryetari i Bashkisë = [[RasimBashkim SelmanajRamosaj]]
|Partia udhëheqëse = [[AAK]]
||Shënim =
Anonymous user