Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Shkencave të Natyrës i Universitetit të Tiranës"

v
Vendosje fotoje
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (shtim informacioni)
v (Vendosje fotoje)
{{Infobox university
|name=Fakulteti i Shkencave Natyrore
|image= [[Skeda:Fakulteti i HistorisëShkencave dhe Filologji.jpgNatyrës.png|180px|Stema e Fakulteti të Historisë dhe Filologjisëparapamje]]
|latin_name=
|established=19511957
|type=Publik. Nivele studimi: [[Bachelor]], [[Master]], [[Doktor i Shkencave|Doktoraturë]]
|staff=