Dallime mes rishikimeve të "Zabeli i Epërm"

20 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
== Shih dhe këtë ==
* [[Zabeli i Poshtëm]]
* [[Zabel i Ultë]]
<!-- == Burimet == -->
{{reflist}}