Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare: DH"

[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.192) dhe riktheu rishikimin 1579772 nga Marbott)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
[[Kategoria:Muzikë]]
Dhurata Dora
Anonymous user