Dallime mes rishikimeve të "Beteja e Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.52.8) dhe riktheu rishikimin 1794394 nga 46.99.52.8: Ky është citim, pra s'ka nevojë ta kthesh në gjuhën standarde)
 
[[Kategoria:Historia shqiptare]]
[[Kategoria:Beteja]]
Anonymous user