Dallime mes rishikimeve të "Grupi Komunist i Korçës"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Grupi Komunist i Korçës''' ose ''Grupi i Korçës'' është njëri prej grupeve komuniste që u formuan dhe vepruan nga koha e Shqipërisë së mes dy luftërave botërore dhe der...)
 
 
[[Kategoria:Grupet komuniste]]
[[Kategoria:Korçë]][[Kategoria:Historia shqiptare]]
7.597

edits