Dallime mes rishikimeve të "Boshava e Epërme"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎top: re-categorisation per CFD, zëvendësova: Kategoria:Fshatra në Republika e Maqedonisë → Kategoria:Fshatra në Republikën e Maqedonisë)
No edit summary
{{Infobox MK vendbanim
|Emri = '''{{PAGENAME}}'''
|Emër_tjetër = Горна Бошава
|Lloji i vëndbanimit = Fshat
|Flamuri_figura = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Stema_artikulli =
|Stema_gjerësia =
|Pamje = <!--PaСело ''Skeda:'' në fillim-->Горна Бошава.jpg
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 52
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =