Ndryshimi mes inspektimeve të "Jonila Godole"

11 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
'''Jonila Godole''' (1974) është studiuese e shkencave të komunikimit, pedagoge pranë Departamentit të Gazetarise dhe Komunikimit, Universiteti i Tiranës prej vitit 2005, shkrimtare, përkthyese e letërsisë gjermane. Prej vitit 2014, Godole është themeluese dhe drejtore ekzekutive e Institutit për Demokraci, Media dhe Kulturë ([[www.idmc.al]]). Jeton nga viti 1997 deri më sot mes Shqipërisë dhe Gjermanisë.
{| class="wikitable"
| colspan="2" | '''''Jonila Godole'''''
==== '''''Jonila Godole''''' ====
|-
|'''''Lindi me:'''''
40

edits