Ndryshimi mes inspektimeve të "Jonila Godole"

262 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
|}
 
=== '''PërmbajtjaStudimet''' ===
* ·        Studimet
* ·        Aktiviteti profesional
* ·        Publikime në shqip dhe në gjuhë të huaja
* ·        Përkthime
* ·        Mirënjohje
 
=== '''Studimet''' [redakto | redakto tekstin burimor] ===
Jonila Godole ka studiuar për gjuhë dhe letërsi pranë Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë në Tiranë (1993-1997) dhe më pas për shkenca politike, sociologji dhe pedagogji në Universitetin “Johann Wolfgang Goethe” në Frankfurt am Main, Gjermani (1999-2005).
 
40

edits