Ndryshimi mes inspektimeve të "Jonila Godole"

10 bytes added ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
* Jonila Godole, Memory and its enemies, Panorama Newspaper, 20.12.2016.http://www.panorama.com.al/kujtesa-dhe-armiqte-e-saj/
[[Kategoria:Gazetarë shqiptarë]]
__INDEX__
40

edits