Ndryshimi mes inspektimeve të "Jonila Godole"

64 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
v
Për shkak të këtij kontributi letrar dhe artistik, Jonila Godole është anëtare e bordit të Teatrit Kombëtar prej vitit 2014.
 
=== '''Publikime brenda dhe jashtë vendit në 5 vitet e fundit''' [redakto | redakto tekstin burimor] ===
 
==== '''Monografi''' ====
“Gazetaria shqiptare në tranzicion. Aktorët, struktura dhe institucionet“. Papirus. Tiranë, 2014.
 
40

edits