Ndryshimi mes inspektimeve të "Jonila Godole"

20 bytes added ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
'''Jonila Godole''' (1974) është studiuese e shkencave të komunikimit, pedagoge pranë Departamentit të Gazetarise dhe Komunikimit, Universiteti i Tiranës prej vitit 2005, shkrimtare, përkthyese e letërsisë gjermane. Prej vitit 2014, Godole është themeluese dhe drejtore ekzekutive e Institutit për Demokraci, Media dhe Kulturë [http://www.idmc.al www.idmc.al]. Jeton nga viti 1997 deri më sot mes Shqipërisë dhe Gjermanisë.
{| class="wikitable"
| colspan="2" | '''''Jonila Godole'''''
|-
|'''''Lindi me:'''''
40

edits