Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Mr. Pseudo"

→‎Faqe personale: seksion i ri
(→‎Faqe personale: seksion i ri)
 
Përshëndetje Mr. Pseudo. Të falemnderit për krijimin e artikullit mbi Steven Pinker. Isha duke e lexuar, dhe me ra në sy fjala "tellallisje". A mund të lutem të më tregosh mbi kuptimin e kësaj fjale, dhe a mendon se ndonjë sinonim i saj do të ishte më i përshtatshëm të vendoset në vend të saj? --'''[[User:Aeternus|Λeternus]]''' 17 nëntor 2016 09:59 (CET)
 
== Faqe personale ==
 
Pershendetje, doja te me ndihmonit me konfirmimin e faqes Jonila Godole ne Wikipedia.
40

edits