Dallime mes rishikimeve të "Borieva"

172 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎top: re-categorisation per CFD, zëvendësova: Kategoria:Fshatra në Republika e Maqedonisë → Kategoria:Fshatra në Republikën e Maqedonisë)
No edit summary
|Stema_artikulli =
|Stema_gjerësia =
|Pamje = <!--PaBorievo, ''Skeda:'' në fillim-->Bosilovo.jpg
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 926
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =
<!-- Të dhëna dhe statistika -->
|Vendasit =
|Krahina =[[Rajoni juglindor (Maqedoni)|Rajoni juglindor]]
|Lartësia = 195
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|CET]]([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|CEST]]([[UTC+2]])
|Kodi Postal = 2431
|Prefiksi = (+389) 034
|Targa e automjeteve = SR
|WebFaqja =
|E-Posta =
|CoordAddon =
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=41 | gjer_m=25 | gjer_s=24 | gjer_dr =N
| gjat_g=22 | gjat_m=45 | gjat_s=54 | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësi =