Dallime mes rishikimeve të "Malësia e Re"

28 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
<!-- == Kultura == -->
<!-- == Historia == -->
 
<!-- == Shih dhe këtë == -->
* [[Lista e ardhacakëve - Prizren]]
<!-- == Burimet == -->
{{reflist}}