Ndryshimi mes inspektimeve të "Selitë (kthjellim)"

v
rregullime
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3954886 (translate me))
v (rregullime)
'''Komuna Selitë''' përdoret për:
 
'''* [[Komuna Selitë''', ështëMirdita]]: njësiNjësi administrative në [[Shqipërirrethin e Mirditës]], në:[[Shqipëri]]
* [[Komuna Selitë, Mallakastra]]: Njësi administrative në [[rrethin e Mallakastrës]], [[Shqipëri]]
* [[Selitë (Mollas)]]: Fshat në [[Komuna Mollas|Komunën Mollas]] në [[Rrethin e Elbasanit]] të [[Shqipërisë]]
* [[Selitë (Kurbin)]]: Fshat në [[Komuna Milot|komunën Milot]] në [[rrethin e Kurbinit]] të [[Shqipëria|Shqipërisë]].
* [[Selitë e Malit]]: Fshat në [[Njësia administrative Zall-Bastar|komunën Zall-Bastar]] në [[rrethin e Tiranës]] të [[Shqipëria|Shqipërisë]]
* [[Selitë (Tiranë)]]: Fshat në [[Bashkia Tiranë|Bashkinë Tiranë]] në [[rrethin e Tiranës]] të [[Shqipëria|Shqipërisë]]
 
{{kthjellim}}
'''Komuna Selitë''' është njësi administrative në [[Shqipëri]] në:
* [[Komuna Selitë, Mirdita]]
* [[Komuna Selitë, Mallakastra]]
Është edhe emri e lagjës në [[Tiranë]]:
* [[Selita]]
Dhe është emri i fshatit në [[Komuna Mollas, Elbasani|Komunën e Mollasit]]:
* [[Selitë, Komuna Mollas]]