Ndryshimi mes inspektimeve të "I"

24 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 2A02:587:C440:BB00:6416:8B3F:63B8:CA1E) dhe riktheu rishikimin 1714132 nga Mr Robot
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 2A02:587:C440:BB00:6416:8B3F:63B8:CA1E) dhe riktheu rishikimin 1714132 nga Mr Robot)
 
{{Kthjellim}}
[[Skeda:I|parapamje]]
== Shkronja '''I''' ==
 
{{ABC-ja}}
I
 
== Shih dhe ==