Dallime mes rishikimeve të "Agjencia Hapësinore Evropiane"

(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.45.106) dhe riktheu rishikimin 1521104 nga 58.111.67.9)
Drejtor i përgjithshëm i AHE-së që nga viti [[2003]] është [[Jean-Jacques Dordain|Zhan Zhak Dorden]].
== Historia dhe synimet ==
 
==Vendet anëtare==
== Projektet ==
Anonymous user