Ndryshimi mes inspektimeve të "Diokleciani"

164 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.142.201) dhe riktheu rishikimin 1819854 nga 1l2l3k
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.142.201) dhe riktheu rishikimin 1819854 nga 1l2l3k)
== Veprimtaria ushtarake ==
Diokleciani ne vitin 287 hyri ne ushtri.
Ai ishte nje ushtar shume i forte.Gjithashtu ai u ngrit ne grada te ndryshme kur ishte ne ushtri...................................................................
 
== Politika e Dioklecianit ==