Dallime mes rishikimeve të "Euklidi"

50 bytes added ,  3 vjet më parë
U zëvendësua Euklid-von-Alexandria_1.jpg me Euclid_statue,_Oxford_University_Museum_of_Natural_History,_UK_-_20080315.jpg
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Geron Myrteza) dhe riktheu rishikimin 1566234 nga Margott)
(U zëvendësua Euklid-von-Alexandria_1.jpg me Euclid_statue,_Oxford_University_Museum_of_Natural_History,_UK_-_20080315.jpg)
{{Leter Tabela Fillim}}
{{Leter figura|Euklid-vonEuclid statue, Oxford University Museum of Natural History, UK -Alexandria 120080315.jpg}}
{{Letër portreti|Euklidi i Aleksandrisë}}