Dallime mes rishikimeve të "Prej fillimit"

ska përmbledhje të redaktimeve
}}
 
'''Prej fillimit''' është një album i këngëtares shqiptare [[Adelina Ismajli]]. I perketpërket vitit 2003 me 2 Single's '''Mos ma ndal''' dhe '''From the Beginning'''.
 
=== Këngët ===