Dallime mes rishikimeve të "Jelloci"

19 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| gjat_g=20 | gjat_m=40 | gjat_s=9 | gjat_dr = E
}}
'''Jelloc''' është një vendbanim në komunën e [[Komuna e Klinës|Klinës]], [[Kosovë]]. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrinemrat '''Çelinë''' dhe '''Çeli'''.
<!-- == Gjeografia == -->
<!-- == Demografia == -->