Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Kasëm Trebeshina"

:Njatjeta {{ping|Olsi}}, kemi qysh dje qe perpiqemi te rrahim çdo detaj se ç'natyre e ç'kontribut sjell ne neutralitetin e artikullit, duke marre qendrime te individeve me qasje te ndryshme kundrejt Trebeshines. Udha mori kot pasi ia provova qe nje epitet nuk ishte as ne burim e as mundesonte neutralitet dhe hapi llogoret per kthimet e tij kompulsive te padiskutueme nderkohe qe temen '''Zgjidhja''' e hapi {{ping|1l2l3k}} per mos ta editue artikullin pa ra ende dakord. Udha asht i tjeter mendimi --[[Përdoruesi:Hatake|S. Saiti]] ([[Përdoruesi diskutim:Hatake|diskutimet]]) 24 dhjetor 2017 01:15 (CET)
:Pa lane ne harrese faktin qe shumica e diskutimit asht tjerre sepse merret me bindjet e mija nderkohe qe u vuna ne sherbim te artikullit duke shqetesue edhe njerez te trete ne menyre qe me i saktesue burimet. --[[Përdoruesi:Hatake|S. Saiti]] ([[Përdoruesi diskutim:Hatake|diskutimet]]) 24 dhjetor 2017 01:18 (CET)
 
== Çështja e origjinës ==
 
A ka mundësi ndonjë përdorues t'i kushtojë pakëz kohë pjesës së origjinës në kryetitull, pjesë e cila shtjellohet '''besnike ndaj burimit''' sa i përket dobisë autobiografike tek paragrafi '''Jeta''' dhe për dobinë e vet polemizuese-mediatike tek paragrafi '''Çështja e origjinës'''? Ju falënderoj paraprakisht. --[[Përdoruesi:Hatake|Mondvalsen]] ([[Përdoruesi diskutim:Hatake|diskutimet]]) 22 janar 2018 00:23 (CET)
7.597

edits