Ndryshimi mes inspektimeve të "Haxhi Zeka"

16 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Kushta sahid) dhe riktheu rishikimin 1780930 nga Udha)
[[Kategoria:Lindje 1832]]
[[Kategoria:Vdekje 1902]]
[[Kategoria:Njerëz nga PejaMalësia e Gjakovës]]
7.597

edits