Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:E madhe është gjëma e mëkatit"

→‎Titulli: seksion i ri
 
(→‎Titulli: seksion i ri)
* Artikulli i [http://www.ikub.al/Gjeniu/911110007/Article-E-madhe-eshte-gjema-e-mekatit-Mitrush-Kuteli.aspx Nadire Buzos, ''Jehona Kuteliane''], Tema. - Nr. 2275, 9 shkurt, 2008, f. 20 - 21.
* Liri Seitllari, [http://www.doktoratura.unitir.edu.al/wp-content/uploads/2015/04/Doktoratura-Liri-Seitllari-Fakulteti-i-Histori-Filologjise-Departamenti-i-Gjuhesise.pdf Disertacion doktorature, Tiranë, 2014.] --[[Përdoruesi:Hatake|Mondvalsen]] ([[Përdoruesi diskutim:Hatake|diskutimet]]) 22 janar 2018 17:49 (CET)
 
== Titulli ==
 
{{ping|Udha}} të lutem shiko si e pershkruan Buzo çeshtjen e titullit. E zoteroj botimin e pare qe eshte botuar me perkujdesjes e se bijes te Kutelit, ka vetem "E madhe eshte gjema e mekatit" dhe "Tat Tanushi" ('''jo''' i Bubutimes, qe me sa duket eshte zgjedhje editoriale e mevonshme). Them t'i rrime ketyre dyve, Hamiti dukshem bazohet vetem tek zgjedhja editoriale. --[[Përdoruesi:Hatake|Mondvalsen]] ([[Përdoruesi diskutim:Hatake|diskutimet]]) 22 janar 2018 17:57 (CET)
7.597

edits