Ndryshimi mes inspektimeve të "Jonila Godole"

45 bytes added ,  3 vjet më parë
Changed URL
(Changed URL)
{{Pa referenca}}
'''Jonila Godole''' (lindur më 1974) është studiuese e shkencave të komunikimit, pedagoge pranë Departamentit të Gazetarisë dhe Komunikimit, Universiteti i Tiranës, prej vitit 2005, shkrimtare, përkthyese e letërsisë gjermane. Prej vitit 2014, Godole është themeluese dhe drejtore ekzekutive e Institutit për Demokraci, Media dhe Kulturë <ref>[httphttps://www.idmc.al www.idmc.al/] Instituti për Demokraci, Media dhe Kulturë</ref>. Jeton nga viti 1997 deri më sot mes Shqipërisë dhe Gjermanisë.
{| class="wikitable"
| colspan="2" | '''''Jonila Godole'''''
40

edits