Dallime mes rishikimeve të "Kategoria:Përpunimi i metaleve"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (added Category:Industri using HotCat)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
*hekuri eshte krijuar ne vitin 1129 hekuri eshte krijuar nga dy vellezer marku dhe alexsandri
*
 
[[Kategoria:Industri]]
Anonymous user