Ndryshimi mes inspektimeve të "Stampa:Infobox academic"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Infobox)
 
 
| nationality = Shqiptare
| occupation = Pedagoge, studiuese, autore, përkthyese, aktiviste
| workplaces = [[Universiteti i Tiranës]] & [[IDMCInstituti për Demokraci, Media dhe Kulturë]]
| title = Doktor Shkence
}}
40

edits