Dallime mes rishikimeve të "Legjenda e kalorësit të Skënderbeut"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.94.201.157) dhe riktheu rishikimin 1768866 nga AXRL
No edit summary
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.94.201.157) dhe riktheu rishikimin 1768866 nga AXRL)
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
[[Skeda:Legjenda e kalorësit të Skënderbeut.jpg|thumb|200px]]
"Legjenda e kalorësit të Skënderbeut" roman për fëmijë me autorAutor [[Gaqo Bushaka]]. Shtëpia botuese Omska, viti botimit 2001.
Faqet e librit 221.
 
[[Kategoria:Skënderbeu]]
[[Kategoria:Legjendë]]
[[Kategoria:Shqip]]