Dallime mes rishikimeve të "Shkëlqimi dhe rënia e shokut Zylo"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.94.201.157) dhe riktheu rishikimin 1780447 nga Udha
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.94.201.157) dhe riktheu rishikimin 1780447 nga Udha)
[[Kategoria:Dritëro Agolli]]
[[Kategoria:Prozë shqipe]]
[[Kategoria:Shqip]]