Dallime mes rishikimeve të "Gjuha skoceze"

No change in size ,  3 vjet më parë
v
Tiimiii zhvendosi faqen Gjuha skociane tek Gjuha skoceze
(Faqe e re: {{Gjuha |emri =Gjuha skociane |emri origjinal =(Braid) Scots, Lallans |emri tjetër = |shqiptimi = |shtetet = |krahina =Skoci: Lowlands Skoceze, Ishujt Veriore, Caithness, Arran dhe Ca...)
 
v (Tiimiii zhvendosi faqen Gjuha skociane tek Gjuha skoceze)