Dallime mes rishikimeve të "Rrethi"

66 bytes added ,  4 vjet më parë
→‎Perimetri: rregullova disa gabime
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 37.26.65.118) dhe riktheu rishikimin 1756437 nga Tytuu)
(→‎Perimetri: rregullova disa gabime)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
:<math>P = 2\pi r = \pi d\,</math>
 
ku <math> \pi </math> është një numër i pafundëm joperiodik, por merret me afërsi 3.14. uajde krejt follow blerton_mavriqi e mos u merrni me ksi sen pldh
 
=== Sipërfaqja ===
Anonymous user