Hape menynë kryesore

Changes

| Fëmijë =
}}
'''Fran Frrokaj''' ([[Lezha|Lezhë]], dtl. 29 mars 1966) është kryetari i [[Bashkia Lezhë|Bashkisë e LezheLezhës]].
 
== Arsimimi dhe karriera ==
Anonymous user