Ndryshimi mes inspektimeve të "Fran Frrokaj"

No change in size ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| Fëmijë =
}}
'''Fran Frrokaj''' ([[Lezha|Lezhë]], dtl. 29 mars 19661956) është kryetari i [[Bashkia Lezhë|Bashkisë e Lezhës]].
 
== Arsimimi dhe karriera ==
Anonymous user