Dallime mes rishikimeve të "Fran Frrokaj"

No change in size ,  3 vjet më parë
 
| Fëmijë =
}}
'''Fran Frrokaj''' ([[Lezha|Lezhë]], dtl. 29 mars 19561966) është kryetari i [[Bashkia Lezhë|Bashkisë e Lezhës]].
 
== Arsimimi dhe karriera ==
1

edit